olympiccollegeip@gmail.com (044) 513- 98-64

Україна здобула шість медалей на Олімпіаді

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Україна здобула шість медалей на Олімпіаді
Урожайним видався вікенд для українських спортсменів на Олімпіаді. Слідом за командною шпажисток з вихованкою ОФКІП Юлією Бакастовою у складі, на найвищу сходинку п’єдесталу піднялася Ярослава Магучіх. Стрибунка у висоту перемогла на змаганнях, взявши планку на два метри. Бронзову нагороду в цьому виді здобула Ірина Геращенко. А в секторі для метальників молота третю сходинку посів Михайло Кохан.
Раніше срібну нагороду здобув стрілець Сергій Куліш і бронзову – Ольга Харлан в індивідуальній шаблі.
Крім того, гарантував медаль боксер Олександр Хижняк. У категорії до 80 кг він здолав дворазового олімпійського чемпіона з Куби Арлена Лопеса й вийшов до фіналу, де зустрінеться з чемпіоном світу казахом Нурбеком Оралбаєм.
За тиждень до завершення Ігор-2024 Україна з шістьома медалями (2-1-3) посідає 17 сходинку в медальному заліку.