ОФКІП здолав одеський “Чорноморець”

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Футбол > ОФКІП здолав одеський “Чорноморець”
В другому турі Еліт-ліги ДЮФЛУ команди коледжу U-17 та U-15 приймали одеський «Чорноморець». У грі старших початок зустрічі був за гостями, півзахисник яких скористався виходом з воріт нашого голкіпера й зумів закинути йому м’яч за комірець. Але ще до перерви «ОФКІП-Полісся» вийшов уперед. Дмитро Козирєв двічі результативно атакував з правого флангу – пробив під поперечину й закотив м’яч у порожні ворота після виходу віч-на-віч.
По перерві добивали суперників лівофлангові. Олексію Кучеренку вдався обвідний удар в дальній кут, а Олександр Кащеєв з гострого кута загнав м’яча «в хатинку» воротарю – 4:1.
Команді U-15 перемога далася важче. Одесити показали зуби, діяли швидко й наполегливо. Наші хлопці, втім, добре ловили гостей на помилках. Дмитро Пасічник був спритнішим у воротарському майданчику суперників, а Максим Бобко вліпив у верхній кут воріт гостей з-за меж штрафного.
По перерві «Чорноморець» ударом з пенальті відіграв один м’яч, намагався врятувати гру, забував про захист і лише диво рятувало їхні ворота від голів після виходів сам на сам. Підсумок – 2:1.