Борці здобули низку нагород на “Таллінн Опен”

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Вільна боротьба > Борці здобули низку нагород на “Таллінн Опен”
Найкращі юні борці і борчині Європи виявляли найсильніших на міжнародному турнірі «Таллінн Опен». Олімпійський фаховий коледж представляли 13 спортсменів – Дмитро Ємець, Яким Сінний, Іван Хлань, Данило Сировець, Ілля Лупаїна, Єгор Яшин, Станіслав Марковець, Вадим Демедюк, Даніїл Іщенко, Маруся Гайдаманчук, Надія Наконечна, Анна Топал і Аліса Гайдаманчук.
Примітно, що кожен з наших борців починав змагання в неофіційній першості континенту з перемоги, а найкращі результати показали: Єгор Яшин, який став чемпіоном у ваговій категорії 110 кг, Вадим Демедюк, Маруся Гайдаманчук і Надія Наконечна в рівних сутичках зазнали прикрих поразок у чвертьфіналах і посіли, відповідно, п’яті та шосте місце.