Дві команди коледжу вийшли до плей-оф розіграшу Кубку ДЮФЛУ

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини > Дві команди коледжу вийшли до плей-оф розіграшу Кубку ДЮФЛУ
Команда футболістів ОФКІП 2007 року народження створила собі проблеми в передостанньому матчі групового турніру Кубку ДЮФЛУ проти МФК «Бровари», але мужньо їх подолала і, слідом за U-14, достроково вийшла до 1/8 фіналу.
Наші гравці пропустили перший м’яч вже в першій контратаці. Згодом гості, яким перемога залишала гарні шанси на вихід до плей-оф, забили вдруге. Втім, як і минулого разу, підопічним Олексія Прилепова вдалося не тільки відігратися, а й вирвати перемогу. Семен Поканєвич скоротив рахунок ще в першому таймі, а після перерви Андрій Єлізаров і Іван Ганжа вивели ОФКІП уперед. Зазначимо, що наші хлопці завершували матч у меншості, але впевнено довели справу до перемоги – 3:2.
У шести матчах наша команда набрала 15 очок, йде лідером, і нижче другого місця в групі не опуститься. До плей-оф потрапляють найкращі дві команди.