“Динамо” з боями вийшло до плей-оф Ліги конференцій

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > “Динамо” з боями вийшло до плей-оф Ліги конференцій

Київське «Динамо» з боями вийшло до раунду плей-оф ліги конференцій. У матчі-відповіді з грецьким «Арісом» (перша гра – 0:1) український клуб поступався, але зумів на останніх хвилинах вирвати перемогу – 2:1, і здолати суперників в серії пенальті.
Наш вихованець Віталій Буяльський провів на полі 120 хвилин. Денис Попов участь у грі не брав (ймовірно, через дискваліфікацію в першому турі чемпіонату України за червону картку, яка вибила його з ігрового ритму на два тижні), Денис Гармаш тренується з молодіжною командою.
Наступний матч кияни проведуть проти «Бешикташа».
«Дніпро-1» в Лізі Європи за сумою двох матчів поступився празький «Славії» (0:3, 1:1), перейшов до Ліги конференцій, де зустрінеться зі словацькою «Трнавою».
Луганська «Зоря», в свою чергу, в раунді плей-оф Ліги Європи зіграє проти «Славії». В разі успіху українська команда потрапить до групового турніру. Якщо її спіткає невдача, то вона перейде до групового турніру Ліги конференцій.
Матчі відбудуться 24 і 31 серпня.
«Шахтар», нагадаємо, розпочне єврокубковий сезон в груповому турнірі Ліги чемпіонів.