olympiccollegeip@gmail.com (044) 513- 98-64

«Динамо» здобуло другу перемогу

Жіноча футбольна команда Олімпійського фахового коледжу і столичного «Динамо» відійшла від поразки, якої минулого вікенду зазнала від чемпіонів України з «Ворскли», і в третьому турі перемогла міцний «Ладомир» з Новоград-Волинського – 1:0. Дебютний гол у вищій лізі записала на свій рахунок студентка ОФКІП захисниця Тетяна Бондаренко.

Матч вийшов багатим на небезпечні моменти. Лише в першому таймі суперниці змарнували мінімум по три чудові нагоди для взяття воріт. Добре, що наша команда завдала на один удар у площину воріт більше, який і виявився результативним.

По перерві «Ладомир» посилив тиск на ворота Ірини Славич, але наша голкіперка грала просто чудово. «Динамо» ж переважно діяло на контратаках і двічі гостей рятувала поперечина воріт. Ще кілька разів боковий арбітр помилково зафіксував у наших дівчат положення «поза грою», а одного разу не помітила гру рукою захисниці гостей в штрафному майданчику «Ладомира». Хоч як там було, а команда Володимира Пятенка з шістьма очками з дев’яти можливих піднялася на четверту сходинку в турнірній таблиці. Лідирує «Кривбас» – 9 очок, «Ворскла» й «Маріуполь набрали по 6 очок, але мають по грі в запасі.

Інші результати туру: «Шахтар» – «Кривбас» – 0:5, «Дніпро-1» – «Маріуполь» – 1:3, «Пантери» – «Верес» – 0:4, «Атекс» – «ЕМС-Поділля» – 0:2.

Наступну гру чемпіонату «Динамо» проведе 2 жовтня на полі «Кравбасу».