Дзюдоїстка коледжу зупинилася за крок від медалі на чемпіонаті світу

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Дзюдоїстка коледжу зупинилася за крок від медалі на чемпіонаті світу

Анна Олійник-Корнійко зупинилася за крок від нагороди чемпіонату світу з дзюдо серед кадетів. 16-річна призерка чемпіонату Європи і переможниця етапів Кубку континенту впевнено виграла свою підгрупу, здобувши перемоги над суперницями з Хорватії та Італії. У півфіналі в сутичці з лідером світового рейтингу турчанкою Туаною Гуленай мала «Ваза-арі» (пів перемоги, (два «Ваза-арі» прирівнюються до іппона)), але перевагу не втримала. У двобої за бронзову нагороду з представницею Нідерландів Ханною ван Ліф наша дзюдоїстка заробила три «Шидо» (попередження, що в купі тягне на червону картку і дає суперниці «Ваза-арі») і, на жаль, залишилася без медалі. Втім, Анна втрималася на третій сходинці рейтингу.
Зі сріблом Маргарити Мірошнічненко (до 48 кг) та золотом Нікіти Юдавнова (до 90 кг) збірна України посіла 6 місце в загальнокомандному заліку.