Дзюдоїсти коледжу здобули п’ять медалей чемпіонату України

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Дзюдоїсти коледжу здобули п’ять медалей чемпіонату України

Українські дзюдоїсти відкрили національний змагальний сезон. У львівському легкоатлетичному манежі СКА пройшов чемпіонат України серед кадетів і юніорів. За звання найсильніших боролися у цих вікових категоріях, відповідно, 520 і 210 спортсменів з 22-х регіонів країни.Учні ОФКІП виступили досить потужно і п’ять разів піднімалися на п’єдестал.
У змаганнях юніорів срібну медаль здобула Валерія Кравчук, бронзову виборола Інна Шинкаренко, а Владислав Шкондін посів сьоме місце.
Серед кадетів не було рівних Анні Олійник-Корнійко, в активі Анастасії Левченко – «срібло», Єгора Яковенка – «бронза». За крок від медалей зупинилися Сергій Каракін, Евеліна Вербецька і Анна Пономаренко, а Давлат Мамадов став сьомим.