Футболістки коледжу вийшли до фіналу Дівочої ліги України

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Футбол > Футболістки коледжу вийшли до фіналу Дівочої ліги України
Футболістки «ОФКІП-Динамо» зіграють у фінальній частині Дівочою ліги України. У другому кваліфікаційному турнірі учениці коледжу грали так, наче не помічали суперниць. У першій зустрічі вони розбили одеських “Сістерз” – 4:0, потім розгромили збірну Дніпропетровської області – 6:0, а на останок завдали поразки “Подолу” – 4:0. Гра триває 50 хвилин (два тайми тривають по 25 хвилин), і в трьох іграх дівчата встигли забити 14 м’ячів. Шість голів на рахунку Віталіни Бойчук, стільки ж м’ячів забила Ліна Поцикайло, двічі відзначилася Софія Юрченко.
До фінального етапу, де гратимуть чотири команди, ОФКІП вийшов з першого місця. Півфінали і фінал відбудуться 7-9 травня.