olympiccollegeip@gmail.com (044) 513- 98-64

Футболісти готуються до старту в Дитячо-юнацькій лізі

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Футболісти готуються до старту в Дитячо-юнацькій лізі

Футболісти ОФКІП 2009 року народження продовжують підготовку до старту в Дитячо-юнацькій футбольній лізі України. Після канікул команда дещо оновилася, тож тренери Євген Венгер і Євген Кириєнко працюють над налагодженням ігрових зв’язків між ланками і збільшенням тактичного арсеналу гравців. У зустрічі з «Шахтарем», яка тримала три тайми по 25 хвилин, деякі футболісти приміряли на себе інші ігрові позиції. Вийшло непогано, хоча й без прикрих помилок не обійшлося. Одного разу пропустили гол після провалу на лівому фланзі захисту, другий забили собі самі.
Втім, своїх моментів реалізували більше.
Першу гольову атаку розігнав Олексій Гришко. Він вивів на ударну позицію Нікіту Степанова, а завершував комбінацію, коли м’яч відскочив від воротаря, Вадим Кащенко. Згодом удар півзахисника прийняла на себе перекладина воріт.
В другому таймі успіхом увінчалися індивідуальні дії Данііла Присакара, котрий в завершальній стадії буквально продавив захист «Шахтаря». В схожому стилі відзначився в третьому таймі й Степанов. Нікіта зумів вийти переможцем у боротьбі з трьома суперниками. А точку в матчі поставив Артем Прокопенко. Захисник вдало підключився до атаки й забивав, коли перед ним залишився лише воротар – 4:2.