Футболісти коледжу здобули максимум очок у Чернігові

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Футболісти коледжу здобули максимум очок у Чернігові

Команда Дмитра Семчука (U-14) завершила осінню частину змагань у ДЮФЛУ в груповому турнірі на першому місці. В 11 турі хлопці гостювали в ФК “Чернігів” і достатньо довго розхитували оборону суперників. Дотисли господарів по перерві: протягом 15 хвилин забили чотири м’ячі (0:4). Голи забивали Анатолій Карпенко, Тарас Мельник, Арсеній Сплавник і Дмитро Пасічник.
В турнірній таблиці наша команда впевнено лідирує: після 11 турів має 31 очко з різницею м’ячів +32. Далі крокують “Локомотив” (27), “Атлет” – 26, “Чернігів” (18), “Зміна-Оболонь” (15)…

Також у Чернігові грала й команда U-16. Футболісти “ОФКІП-Полісся” здобули перемогу з великим рахунком. В заключному матчі осінньої частини змагань три м’ячі забив Назар Семененко, по одному разу відзначилися Іван Макєєв, Олексій Кучеренко, Владислав Галій, плюс автогол (0:7).
Найкращий бомбардир ліги – Назар Семененко (17 голів). На рахунку Олексія Кучеренка – 5 м’ячів, Дениса Рибака – 4.
У турнірній таблиці змін не відбулося. Лідирує “Атлет” – 31 очко, “ОФКІП-Полісся” – 23, “Чайка” – 22, “Юність” – 21, “Лівий берег” – 15, “Зміна-Оболонь” – 14…