Футболісти ОФКІП захопили лідерство в групі Кубка ДЮФЛУ

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Футболісти ОФКІП захопили лідерство в групі Кубка ДЮФЛУ

Команда ОФКІП (U-15) продовжує переможну ходу в розіграші Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги. В п’ятому турі підопічні Валерія Бійми зустрічалися з ФК «Чернігів» і здобули перемогу з найбільшим у свої групі рахунком – 8:0. До перерви наші гравці забили 5 м’ячів – двічі відзначився Назар Семененко, по голу на рахунку Дениса Рибака, Івана Макеєва й Олександра Кащеєва, по перерві довершували розгром Володимир Мотов і Максим Спільниченко, який забив двічі.
ОФКІП з 13 очками очолює турнірну таблицю, але на п’яти наступає столична «Ніка». Зустріч між лідерами, нагадаємо, завершилася нульовою нічиєю.