Гравці U-15 дотисли суперників по перерві

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Футбол > Гравці U-15 дотисли суперників по перерві

Футболісти “ОФКІП-Полісся” 2009 року народження впевнено крокують турнірною дистанцією групового турніру Дитячо-юнацької футбольної ліги. В 10 турі команда Євгена Кириєнка приймала на своєму полі однолітків з “Лівого берега” і досягла перемоги – 3:1.
Щоправда, за результат довелося трохи похвилюватися. Наче й гра йшла за нашим сценарієм, але першим забив суперник. Перший тайм наші хлопці завершили за рахунком 0:1, і наставникам довелося вносити корективи під час гри. Оборону гостей вдалося прорвати після виходу на поле Дмитра Говорадла. Майже одразу форвард відзначився двічі, а крапку в матчі поставив Андрій Мірошниченко, який вправно реалізував 11-метровий.
В турнірній таблиці після 10 турів ОФКІП (U-15) набрав 28 очок (різниця м’ячів – 27:4) і впевнено лідирує. Осінню частину змагань завершуємо наступного тижня матчем з “Арсеналом”.