Хокеїсти здобули непросту перемогу в МХЛ

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Хокеїсти здобули непросту перемогу в МХЛ
Три бійки, три ліквідовані Ярославом Андрійчуком виходи сам на сам і три голи – такий підсумок матчу Молодіжної хокейної ліги між «Крижинкою Кепіталз» і «Білим Барсом». Якби воротар господарів не врятував у першому періоді, то «КК» довелося б сутужно. Але Ярослав сьогодні грав натхненно, зробив шатаут, а його партнери, Олександр Древаль і Денис Плесовських, ще до першої перерви реалізували свої моменти в атаці й лідер чемпіонату, якою є «Крижинка Кепіталз», в підсумку переміг – 3:0.
Ключки до перемоги також приклали інші студенти і учні ОФКІП – Олександр Валькун, Роман Дяченко, Артем Архипенко, Єгор Зеленський, Станіслав Бакун, Остап Осташевський, Ярослав Філіппов.