Легкоатлетам ОФКІП підкорилися вершини на першості України

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Легкоатлетам ОФКІП підкорилися вершини на першості України

На чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат учні коледжу вже в перший день змагань здобули нагороди. Максим Карпюк (6,08) на 2 см зумів випередити конкурента й здобути золоту нагороду в стрибках у довжину. Іванна Олексюк не залишила шансів суперницям на 400-метрівці (Вікторія Гончаренко, Ельвіра Безпала в межах однієї секунди посіли, відповідно, 4-е і 6-е місця), Ігор Саволайнен став переможцем у змаганні метальників молота, Костянтин Лисак здобув «срібло», Ілона Скоченко відправила молот на третю сходинку, Надія Коваль на 1500-метрівці поступилася менше секунди й здобула «бронзу». Надія Козак з особистим рекордом стала четвертою в стрибках у довжину.