Легкоатлети коледжу блискуче завершили чемпіонат України серед юніорів

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Легкоатлети коледжу блискуче завершили чемпіонат України серед юніорів

На чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів учні Олімпійського фахового коледжу, не виключено, здивували навіть себе. Дарина Ковгар, наприклад, виграла змагання з метання списа, покращивши особистий рекорд на… 3 метри 44 сантиметри! Бронзовою призеркою в секторі стала Валерія Леляк (на фото). Особистий рекорд у цій дисципліні встановив і Ілля Саєвський.
Додав майже 20 см у стрибках у довжину Данило Дубина. Його бонус – перше місце й кваліфікація на чемпіонат Європи.
Данило і Владислав Басалай, нагадаємо, стали срібними призерами в естафеті 4х100 метрів, а Влад, крім цього, здобув ще й «бронзу» в стрибках з жердиною.
Особисте досягнення на 5 см в стрибках у висоту підняв Нікіта Ващук.
З великою перевагою дистанцію 3000 метрів виграла Софія Гордійчук, у цій же дисципліні серед юнаків наймолодший учасник фіналу Артем Рибка покращив власний рекорд і фінішував четвертим, а Наталія Бесідовська й Ірина Бобровська здобули, відповідно, «срібло» й «бронзу» на 200-метрівці.