Легкоатлети коледжу склали конкуренцію дорослим

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Легкоатлети коледжу склали конкуренцію дорослим

Командний чемпіонат України з легкої атлетики у Львові приніс по кілька медалей учням Олімпійського фахового коледжу. Валерія Дмитровська в метанні молота здобула «срібло» в змаганнях серед молоді й «бронзу» в турнірі дорослих. Станіслав Чирва став найкращим серед молодих штовхальників ядра й другим на дорослому рівні. Александер Жиловський, в свою чергу, з особистим рекордом став третім серед молоді.

Крім того, більшість учнів Відділення легкої атлетики ОФКІП показали ваговий прогрес у результатах. Зокрема Олександр Гонський виконав норматив майстра спорту на дистанції 1500 метрів, де він посів друге місце, а Софія Гордійчук, також з другим результатом, але на 5000 метрів серед молоді, відібралася на чемпіонат Європи.
Данило Дубина посів друге місце в стрибках у довжину, а Наталія Бесідовська в складі Вінницької області допомогла команді фінішувати на другому й третьому місцях, відповідно, в естафетах 4Х100 та 4Х400.