Легкоатлети коледжу успішно виступили в Сербії

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Легка атлетика > Легкоатлети коледжу успішно виступили в Сербії

Студенти й учні ОФКІП завершили виступи на юніорському чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF). Найкращий результат показала Софія Гордійчук. На дистанції 1500 метрів наша спортсменка виступила краще, випередивши конкуренток, яким торік поступилася. У неї – особистий рекорд і бронзова нагорода.
Потужно виступила й дебютантка змагань Іванна Олексюк. На дистанції 400 метрів вона показала шостий час, але, на відміну старших на кілька років конкуренток, у неї буде ще три спроби в наступні роки привезти з чемпіонату нагороду.
Вікторія Бондарєва на 800-метрівці лідирувала в своєму забігу, але дозволила конкурентці обійти себе на фініші. У неї сьоме місце. Валерій Сорока, в свою чергу, хоч і прийшов третім у своєму забігу на 60 метрів з/б, але в підсумку його результат став восьмим.