Легкоатлети коледжу здобули 10 перемог на чемпіонаті України

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Легка атлетика > Легкоатлети коледжу здобули 10 перемог на чемпіонаті України
На чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів учні Олімпійського фахового коледжу поповнили медальну скарбничку ще вісьмома золотими медалями. Після успіху Анни Павленко й Іллі Саєвського в метанні списа та Валерії Дмитровської, Костянтина Лисака й Вадима Кліщевського в метанні молота, у штовханні ядра Станіслав Чирва й Ангеліна Шепель не залишили суперникам бодай шансу й перемогли з великим відривом. Додамо, що у дівчат з особистими рекордами штовхнули снаряд Анна Павленко і Аріадна Булигіна.
На 60 м з/б Валерій Сорока здобув бронзову нагороду, а Владислав Басалай був на фініші п’ятим.
Четверті місця посіли Вероніка Гришай (2000 м з перешкодами) й Ірина Бобровська (60 м).
Софія Гордійчук і Вікторія Бондарєва визначали найкращих на дистанції 1500 метрів, і Софія перемогла, вигравши у Вікторії півтори секунди.
Віка Бондар, у свою чергу, здобула срібну нагороду в стрибках у довжину, а Максим Карп’юк у цій дисципліні серед юніорів оновив власне досягнення.
У другий день змагань Софія Гордійчук на дистанції 800 метрів здобула перемогу, «скинувши» з особистого рекорду більше чотирьох секунд. Крім того, у цій дисципліні найкращі особисті результати в сезоні показали Каріна Григораш і Вікторія Бондарєва.
У чоловіків на 800-метрівці Артем Мельцаєв здобув бронзову нагороду, а Данило Вигівський встановив орієнтир на сезон.
Найкращі результати в році показали також Надія Коваль (3000 м), Артур Ейсмонт, Марина Оляднічук і Вікторія Гончаренко, а власні рекорди побили Андріана Гірич, Ельвіра Безпала і Валентина Бондаренко (усі – 200 м).
Не пощастило Іванці Олексюк. В перший день у забігу на 400 м вона зазнала травми, й, аби не ускладнювати пошкодження, вирішили пропустити фінал і змагання в бігу на 200 м.
Ну а крапку вдалим виступав наших атлетів поставив Нікіта Ващук. Він стрибнув у висоту на 205 см, повторив особисте досягнення й здобув золоту медаль.