Легкоатлети коледжу здобули 27 медалей на першості Києва

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Легкоатлети коледжу здобули 27 медалей на першості Києва
Командний чемпіонат Києва, який стартував у легкоатлетичному манежі на Березняках, порадував високими результатами спортсменів Олімпійського фахового коледжу. Змагання проходять у різних вікових групах, і в перший день наші вихованці 27 разів піднімалися на п’єдестал. Особисті рекорди встановили штовхальники ядра. Станіслав Чирва показав найкращий результат – 16,84 метра і вперше виконав норматив кандидата у майстри спорту. Вікторія Соломенник і Александер Жиловський вперше в кар’єрі штовхнули снаряди, відповідно, на 13,22 м і 12,20 м, і посіли друге й третє місця. Анна Павленко у своїй віковій категорії показала результат 11, 53 м і здобула «бронзу». У метанні молота відзначилася Валерія Дмитровська – 55,60 м і «золота» нагорода.