Легкоатлети ОФКІП б’ють власні досягнення

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Легкоатлети ОФКІП б’ють власні досягнення

На командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів (U-20) в Івано-Франківську вихованці ОФКІП у перший день змагань потрапили в призери майже в усіх дисциплінах, у яких брали участь. Сергій Яценко в штовханні молота (6 кг) перед останньою спробою йшов другим, але зумів налаштуватися й метнути снаряд майже на 2 метри краще від конкурента.
Ірина Бобровська на 100-метрівці показала найкращий час у кваліфікації, а в фіналі впевнено довела свою перевагу, випередивши найближчу суперницю на пів секунди.
Також на 100-метрівці, але в юнаків, Данило Дубина покращив свій найкращий результат на 0,21 секунди і виборов бронзову медаль.
А ось в стрибках у довжину конкурентів у нього не виявилося. З рекордом сезону Данило здобув «золото».
Вікторія Бондарєва на дистанції 1500 метрів «скинула» з особистого рекорду 5 секунд і здобула «срібло», а Вікторія Бондаренко, також з особистим досягненням, стала п’ятою.
Блискучу перемогу на 400-метрівці здобула Наталія Бесідовська, яка на кілька секунд випередила найближчу конкурентку. Бронзовою призеркою стала Поліна Науменко. Обидві юніорки переписали свої найкращі результати. Очки в загальну скарбничку коледжу також здобули Христина Кузьменко, Каріна Григораш і Валентина Бондаренко.
А під завісу змагального дня чергове «золото» для коледжу виборола Дарина Ковгар – в метанні списа.