Легкоатлети ОФКІП переконливо виступили на чемпіонаті України

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Легкоатлети ОФКІП переконливо виступили на чемпіонаті України

Найемоційнішу і найінтригуючу дисципліну, жіночу естафету 4Х400 метрів, виграли студентки ОФКІП на чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді (U-23). Христина Кузьменко, Анжела Бондар і Поліна Науменко бігли в складі Києва і на фініші наш квартет (фінішувала Марія Буряк) зумів випередити збірну Дніпропетровської області на 0,03 секунди!
Дівчата також бігли 800-метрівку, в призери не потрапили, зате здобули 100 залікових очок, а Анжела Бондар (4 місце) і Софія Гордійчук (8-е) встановили особисті рекорди.
Драма розгорнулася на дистанції 200 метрів. 5 фіналісток, з другого по шосте місця, вийшли на фініш з рівними шансами на медалі. Всі вони фінішували в межах 0,8 секунди. Ірина Борбровська з особистим досягненням стала четвертою, Наталія Бесідовська – шостою.
А медальну скарбничку ОФКІП на чемпіонаті поповнили Олександр Гонський, котрий до «золота» на 1500-метрівці в перший день додав «срібло» на дистанції 800 метрів, і Вікторія Соломенник в метанні диска – у неї «бронза».