olympiccollegeip@gmail.com (044) 513- 98-64

Легкоатлети ОФКІП переписали власні досягнення

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Легкоатлети ОФКІП переписали власні досягнення

На чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у Кропивницькому спортсмени коледжу завдавали темп в більшості дисциплін, у яких брали участь. Софія Гордійчук здобула «золото» на 1500-метрівці, де Вікторія Бондаренко, Надія Коваль і Софія Фіцик також бігли у фіналі й потрапили до топ-12.
Ангеліна Шепель, як і Вікторія Соломенник в паралельних змаганнях у Кончі-Заспі, відправила на перше місце диск.
Іванна Олексюк (1 місце), Христина Кузьменко (3), Каріна Григораш, Ельвіра Безпала й Валентина Бондаренко переписали власні рекорди на дистанції 400 метрів, Карина Урожай на 17 см далі від Ілони Скоченко кинула молот і стала бронзовим призером, Вадим Кліщевський у своїй групі виборов третє місце.
З рекордами, особистим і у сезоні, фінішували на 1500-метрівці, відповідно, Артем Рибка й Сергій Лісніченко.
Надія Козак зі старшими дівчатами встановила особистий рекорд, у стрибках у довжину, а Аміна Василенко стала шостою в бігу на 100 метрів з бар’єрами.