Легкоатлети ОФКІП потужно виступили на чемпіонаті Києва

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Легка атлетика > Легкоатлети ОФКІП потужно виступили на чемпіонаті Києва

Легкоатлети ОФКІП розпочали новий навчальний рік з чемпіонату Києва серед юнаків у трьох вікових категоріях. Змагання проходили на столичному стадіоні “Русанівець”, і наші учні показали вагомі результати з перших стартів.
Весь п’єдестал зайняли штовхальники ядра (5 кг) Станіслав Комов, Богдан Ценцеря, Денис Ткачук і дівчата (3 кг) Ангеліна Шепель, Анастасія Касьяненко та Ілона Скоченко. Ілля Полевик найдалі штовхнув 4-кілограмовий снаряд, а третьою в своїй категорії стала Дарина Бугай.
Чемпіонами також стали Валерій Сорока (110 метрів з бар’єрами), Данило Полівко (400 м) і Максим Карп’юк – у стрибках в довжину. У цьому виді Іван Семикін, Станіслав Бондар і Надія Козак показали треті результати, а Єлізавета Макаренко – другий. Також срібним призером, але на 100-метрівці, став Владислав Карабеза.

Після вдалого першого дня, маємо чудові здобутки на наступних стартах. Букет медалей за перше місце назбирав Тимур Кисельов, який не знав рівних на дистанціях 60 метрів з бар’єрами, 60 м, і 300 м з/б. Чемпіонками в метанні списа стали Анна Касьяненко і Анна Павленко, а в метанні диска перемогли Ангеліна Шепель і Іван Ценцеря.

У другій частині змагань учні і студенти Олімпійського фахового коледжу збільшили медальний доробок ще на 17 медалей.
В метанні диску чемпіонами стали Богдан Ценцеря. Костянтин Лисак. Ангеліна Шепель. У стрибках у висоту не було рівних Аріадні Булигіній, Олександрі Полевик та Іллю Полевику (на фото ліворуч), в стрибках у довжину переможцем став Станіслав Комов.
В метанні молота на п’єдестал піднімалися по кілька представників ОФКІП: чемпіонами стали Ілона Скоченко, Вадим Кліщевський та Ігор Саволайнен, “срібло” здобули Денис Ткачук (на фото праворуч) і Руслан Васканян, “бронзу” – Олександр Чучмій.
В бігових дисциплінах Владислав Карабеза і Данило Полівко фінішували, відповідно, на першому й другому місцях, Сніжана Бражнікова та Іван Семикін здобули срібні нагороди на 300-метрівці та дистанції 400 метрів з бар’єрами.