Легкоатлети ОФКІП виступили на «Сollege open»

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Легкоатлети ОФКІП виступили на «Сollege open»
На Всеукраїнському турнірі з легкої атлетики «Сollege open» в Івано-Франківську Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного був представлений кількома командами. В естафетах 4Х300 метрів перемоги здобули ОФКІП1 (Станіслав Дорогань, Ангеліна Клюйко, Вадим Поповський, Аліка Кицанюк) і ОФКІП2 (Богдан Романчук, Діана Чередниченко, Станіслав Демченко, Вероніка Ушакова).
Дві «золоті» нагороди в особистих змаганнях здобула Аліка Кицанюк. Їй не було рівних на дистанціях 200 м і 400 м.
Після 50-метрівці в дівчат на п’єдестал піднялися Ангеліна Клюйко й Вероніка Моторна, котрі посіли, відповідно, друге й третє місця.
В змаганнях юнаків на короткій дистанції перемогу святкував Станіслав Демченко. У спринті на 50 метрів здобув медаль і Станіслав Дорогань – третє місце.
Демченко здобув нагороду й на 200-метрівці, де поступився іншому учню ОФКІП Вадиму Поповському. У наших вихованців, відповідно, «срібло» й «золото».