Легкоатлети потужно виступили на столичному турнірі юних зірок

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Легка атлетика > Легкоатлети потужно виступили на столичному турнірі юних зірок
Легкоатлети Олімпійського фахового коледжу завершили рік на переможній ноті. У змаганнях на призи олімпійського чемпіона Валерія Борзова брали участь спортсмени 2009 року народження і молодші, і вже в перший день стартів вихованці ОФКІП піднялися на п’єдестал відзнаки. Переможцями змагань стали Надія Козак у стрибках у довжину, Діана Михайленко на 400-метрівці й Олександра Полевик в бігу на 60 метрів з бар’єрами. В стрибках у довжину Олександра посіла друге місце. У цьому виді програми серед юнаків Іван Семикін здобув “срібло”. Друге місце посіли також Софія Фіцик і Артур Беззубенко на дистанції 1500 метрів.
Другий день збільшив кошик призів ОФКІП на кілька коштовних нагород. На дистанції 800 метрів у своїх вікових категоріях чемпіонами стали Софія Фіцик і Діана Михайленко. У стрибках у висоту не було рівних Олександрі Полевик, а Артур Беззубенко (800 м) на 0,06 секунди поступився переможцю й став срібним призером.
Сніжана Бражнікова фінішувала третьою на 200-метрівці, а Іван Семикін розділив 2-4 місця в стрибках у висоту.