olympiccollegeip@gmail.com (044) 513- 98-64

Легкоатлети вдало виступили на чемпіонаті України

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Легка атлетика > Легкоатлети вдало виступили на чемпіонаті України
На командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007 року народження та молодших скарбничка Олімпійського фахового коледжу поповнилася чималою кількістю медалей.
В перший день у метанні списа Анна Павленко в упертій боротьбі – а призерок розділили буквально десятки сантиметрів, зуміла вирвати перемогу.
У метанні молота у юнаків та в бігу на 400 метрів очні ОФКІП зайняли весь п’єдестал. Привітання приймали, відповідно, Вадим Кліщевський (63.88, особистий рекорд), Руслан Васканян, Ігор Саволайнен, та Іванна Олексюк (56.39, особистий рекорд), Андріана Гирич і Ельвіра Безпала.
Не обійшлось без особистого досягнення й секторі для метання молота у дівчат. Тут свій рекорд побила Карина Урожай, проте стала другою, поступившись кількома десятками сантиметрів Ілоні Скоченко.
Ще дві нагороди, на 400-метрівці в юнаків, здобули Артур Ейсмонт і Данило Вигівський, які прийшли на фініш другим і третім.
В другий день командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007 року народження та молодших у Львові учні ОФКІП покращували власні досягнення й приймали привітання на п’єдесталі. Перші два місця здобули наші штовхальниці ядра Ангеліна Шепель і Анастасія Касьяненко. Бронзовими медалістами на 800-метрівці з особистими рекордами стали Каріна Григораш і Данило Вигівський. На цій дистанції найкращий час у кар’єрі показали також Софія Фіцик, Артур Ейсмонт і Владислав Чересленко.
Марина Оляднічук стала срібною призеркою на 400-метрівці з бар’єрами. Разом з іншими нашими ученицями, Андріаною Гирич, Ельвірою Безпалою і Валентиною Бондаренко, вона взяла участь в естафеті (100+200+300+400), де дівчата посіли друге місце. А чемпіонкою в складі збірної України стала Іванна Олексюк.
В естафеті юніорів переможцями стали Артур Ейсмонт і Данило Вигівський.
Відзначимо й Данила Полівко (400 м з/б) з Надією Коваль (3000 м), яким для здобуття медалей не вистачило зовсім трошки – вони четверті.