Легкоатлети з випускного одразу потрапили на п’єдестал чемпіонату України

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Легкоатлети з випускного одразу потрапили на п’єдестал чемпіонату України
Учора випускники Відділення легкої атлетики ОФКІП приймали вітання з закінченням 11 класу, а вже сьогодні вийшли на доріжки луцького «Авангарду» в чемпіонаті України серед юніорів (2004 – 2005 р.н. і молодші). Втім, потрапивши прямо з дороги на стадіон, учні ОФКІП вже в перший день змагань здобули низку нагород. На дистанції 1500 метрів Софія Гордійчук стала чемпіонкою, а Вікторія Бондарєва – срібною призеркою. Друге місце посіли Станіслав Демченко, Владислав Басалай і Данило Дубина в складі естафетного квартету 4х100 метрів. Спринтер також зумів встановити особисте досягнення на 100-метрівці (7 місце).
Крім випускників, власні рекорди оновили й інші представники ОФКІП. Ірина Бобровська – на 100-метрівці (2 місце), Наталія Бесідовська – на 400-метрівці (3 місце), Артем Рибка – на дистанції 1500 метрів (5 місце).