Легкоатлети зібрали медалі на молодіжному чемпіонаті України

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Легка атлетика > Легкоатлети зібрали медалі на молодіжному чемпіонаті України
Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді зібрав чимало визнаних майстрів. Особливо спекотно було в секторі для стрибків у висоту, де Ірина Геращенко перемогла з особистим рекордом (195 см).
У дорослій компанії не загубилися й учні Олімпійського фахового коледжу. Ірина Бобровська здобула дві золоті медалі – на 200-метрівці по молоді і в естафеті 4Х100 м.
Софія Гордійчук пробігла другою дистанцію 5000 м серед дорослих і стала переможницею серед молоді. Станіслав Чирва штовхнув ядро на бронзову медаль в дорослих змаганнях і став переможцем серед молоді. Особистий рекорд в компанії найкращих штовхальниць ядра встановила Ангеліна Шепель (14,40). Цей результат приніс їй перше місце в молодіжній першості і четверте – серед дорослих. Срібну нагороду серед молоді з особистими досягненням на 400 м з/б виборов Валерій Сорока.
Відзначимо й наших випускників. Анжеліка Бондар показала найкращий результат на півтора кілометровій дистанції, Олександр Гонський на фініш 1500 м прийшов третім, а Дмитро Янчик виборов «срібло» на 200-метрівці.