Метальник ОФКІП встановив рекорд України

Учні Олімпійського фахового коледжу продовжують переписувати історію вітчизняної легкої атлетики. Цього разу, на зимовому чемпіонаті України з метань, відзначилися всі наші вихованці, які брали участь у змаганнях, а найбільшого успіху досяг Костянтин Лисак. В останній спробі він закинув молот на 62,39 метра і встановив новий рекорд України серед юнаків (U-16). У цій віковій категорії третє місце з особистим рекордом посів Олександр Чучмій.
Розвинули успіх підопічні Сергія Сухоносова й у інших видах програми. Весь п’єдестал зайняли наші юнаки в категорії U-18. Трійка призерів виглядає так: 1. Вадим Кліщевський. 2. Ігор Саволайнен. 3. Руслан Васканян (особистий рекорд).
У змаганнях дівчат (U-18) Ілона Скоченко показала другий результат, а Дарина Бугай з особистим досягненням посіла третє місце.
Новий орієнтир для себе встановила й Карина Урожай, яка здобула срібну медаль у стартах юніорок (U-20). А крапку вдалим виступам поставила Валерія Дмитровська. Студентка ОФКІП перемогла з великою перевагою в категорії U-23.