Метальники здобули 12 медалей на чемпіонаті України

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Легка атлетика > Метальники здобули 12 медалей на чемпіонаті України
Дивовижну результативність продемонстрували учні й студенти ОФКІП на У Конча-Заспі Всеукраїнських змаганнях з метань. Наші представники брали участь в першостях молоді, юніорів та юнаків, хоча не загубилися б і серед дорослих. Усі підопічні Сергія Сухоносова, які, нагадаємо, випробували щойно отримані від НОКу спортивні снаряди, здобули медалі. Крім того, Станіслав Чирва штовхнув ядро на 18.30 метра, переміг в категорії U-20, і виконав норматив на чемпіонат світу. Ілона Скоченко (U-18), в свою чергу закинула молот на 59.53 метра, з особистим рекордом здобула «срібло» і також здолала прохідний бар’єр, але на чемпіонат Європи. У цій дисципліні Дарина Бугай стала бронзовою призеркою й виконала норматив кандидата у майстри спорту України.
Весь п’єдестал зайняли наші молотобойці в першості юнаків (U-18): Вадим Кліщевський – «золото», Руслан Васканян – «срібло», Ігор Саволайнен – «бронза». Віковою категорією нижче (U-16) перше й друге місце посіли, відповідно, Костянтин Лисак і Олександр Чучмій.
У штовханні ядра (U-18) знову не було рівних Ангеліні Шепель. Анастасія Касьяненко в цій категорії була другою.
Чемпіонками також стали метальниці молота Каріна Урожай (U-20) і Валерія Дмитровська.
Отже, підсумовуючи, 12 учасників від Олімпійського фахового коледжу здобули 6 золотих, 4 срібних і 2 бронзові медалі.