На чемпіонаті України легкоатлети ОФКІП покращили особисті досягнення

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > На чемпіонаті України легкоатлети ОФКІП покращили особисті досягнення

У Львові відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006 р.н. та молодших. В перший день учні ОФКІП здобули три медалі, а наймолодша учасниця змагань ледве не створила сенсацію. Чемпіонкою в бігу на 2000 метрів з перешкодами стала Вікторія Бондаренко, а 16-річна стаєрка Надія Коваль в категорії U-18 на півтора кілометровій дистанції стала бронзовою призеркою. Блискуче виступила на цій дистанції й наймолодша учасниця змагань Софія Фіцик (на фото). 12-річна 7-класниця зуміла «скинути» з особистого рекорду 15 (!) секунд, фінішувати восьмою, а від п’єдесталу її відділили усього 6 секунд.

На п’єдестал також піднялася метальниця молота Ілона Скоченко. У неї – срібна нагорода.

У другий день учні коледжу порадували новими досягненнями. Особисті рекорди встановили Валерій Сорока на 400-метрівці з бар’єрами (1 місце), Надія Коваль на дистанції 3000 метрів (1 місце), Аріадна Булигіна в семиборстві (2 місце) і Анна Павленко в метанні списа (3 місце). Крім того, Артем Мельцаєв здобув перемоги на дистанціях 800 і 1500 метрів.