Наймолодші футболісти ОФКІП завершили змагальний рік перемогою

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Футбол > Наймолодші футболісти ОФКІП завершили змагальний рік перемогою

Наймолодша команда футболістів коледжу 2011 року народження завершила сезон у турнірі на підтримку ЗСУ переконливою перемогою над “Лівим берегом”. На мерзлому полі стадіону “Чемпіон”, де проходили всі матчі турніру, хлопці ОФКІП питання про переможця вирішили ще в першому таймі. За повної переваги підопічні Альберта Ковальова та Івана Уманчика відгрузили суперникам чотири м’ячі ще в першому таймі (4:1). По перерві мали змогу збільшувати рахунок щонайменше вдвічі, але залишили роботу над помилками на зимовий період. Рахунок не змінився, а наша команда в турнірі учасників 2010/11 років народження посіла 5 місце з 13-ти учасників.