Наше “Динамо” стартувало з перемоги

Жіноча команда «Динамо», яка базується в Олімпійському фаховому коледжі, з перемоги стартувала в чемпіонаті України. Наші дівчата в напруженому з трохи нервовою кінцівкою матчі здолали п’яту команду минулого сезону «Колос». Таким чином наші вихованки не тільки впевнено дебютували на найвищому українському рівні, а й привітали головного тренера Володимира Пятенка з днем народження (як вітали – на останньому фото).
Більш досвідчені гравчині «Колоса» більше контролювали м’яч, а от гру дисципліновано тримали в руках господарки поля. В першому таймі суперниці завдали однакову кількість ударів по воротах, проте гості лише одного разу влучили в площину воріт, тоді як «Динамо» забило двічі. Обидва рази відзначилася Анастасія Дружченко: спочатку скористалася прострілом Ганни Мирончук, а згодом «обікрала» захисницю «Колоса», втекла сам на сам з голкіпером і влучно пробила в кут воріт.
У другому таймі киянкам стало важче. «Колос» побіг відіграватися, суттєво посиливши тиск на наші ворота. Одного разу нам допомогла перекладина воріт, ще кілька разів виручила воротар Ірина Славич. Але й вона була безсила, коли арбітр призначив пенальті за гру рукою.
В кінці зустрічі суперник відчайдушно намагався врятувати гру, але «Динамо» вистояло – 2:1.
В першому турі чемпіон («Житлобуд-2»), який цього сезону об’єднався з «Ворсклою» і взяв назву полтавської команди, переграв «Шахтар» – 5:0. «Кривбас», у свою чергу, переміг «Дніпро-1» – 7:0, а «Ладомир» взяв гору над столичним «Атексом» – 8:0.
В другому турі, 17 вересня, «Динамо» зіграє на полі «Ворскли».