“ОФКІП-Полісся” двічі здолав “Лівий берег”

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Футбол > “ОФКІП-Полісся” двічі здолав “Лівий берег”

«ОФКІП-Полісся” футболістів 2008 року народження стартувало в ДЮФЛУ з непростої перемоги. Залишившись без трьох гравців, наша команда в грі з “Лівим берегом”, тим не менше, володіла беззаперечною ігровою перевагою. Проте певний час всі намагання забити м’яч зводили нанівець захисники суперників.
В другому таймі ситуація на полі не змінилася, а переможний рахунок вдалося здобути завдяки Олексію Кучеренку. Центральний півзахисник сміливо пішов на кількох суперників, обіграв, в загальній кількості, п’ятьох, вийшов сам на сам з воротарем і влучно пробив у дальній кут – 1:0.

Перший тур чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги завершувала команда “ОФКІП-Полісся” гравців 2010 року народження. Суперник, “Лівий берег”, цього разу суттєвого опору не створив. Гості тільки ближче до середини першого тайму перейшли центральну лінію поля, а перший удар в бік наших воріт завдали тільки по перерві.
Учні коледжу діяли швидше, агресивніше, і вже до перерви мали робити рахунок розгромним. М’яч двічі влучав у стійки воріт “Лівого берега”, а загалом хлопці коледжу відзначилися чотири рази. В першому таймі – Дмитро Фільчук і Арсен Сплавник, у другому – Назар Черніченко і Лев Аверін з пенальті.