“ОФКІП-Полісся” взяв максимум очок в іграх з “Арсеналом”

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > “ОФКІП-Полісся” взяв максимум очок в іграх з “Арсеналом”

Футбольна команда “ОФКІП-Полісся” гравців 2007 року народження здобула переконливу перемогу в другому турі чемпіонату ДЮФЛУ над “Арсеналом”. Суперник приймав нас на стадіоні Будівельного інституту столиці, попервах діяв на рівних і мав відкривати рахунок. Втім, ми вистояли, а незабаром забили двічі. Стільки ж м’ячів влетіло у ворота господарів і по перерві – 4:0. Два голи на рахунку Станіслава Ярошенка, по одному разу відзначилися новачки Данило Кілін і Микита Несвятенко.
Після двох матчів наша команда має в активі три очка.

Згодом гравці “ОФКІП-Полісся” 2009 року народження завершували другий тур чемпіонату ДЮФЛУ. Зустрічалися з “Арсеналом” і, слід зазначити, суперник виявився дуже міцним горішком. Щоб розколоти господарів, нашим хлопцям довелося концентровано і наполегливо тиснути на них протягом усього матчу.
“Арсенал” дуже добре діяв у контратаках. Спочатку заробив пенальті, який не реалізував, а згодом повів у рахунку. Тренеру Євгену Кириєнку довелося вносити корективи в гру ще в першому таймі. Проведені три заміни швидко дали результат. Дмитро Говорадло після блискучої комбінації відновив паритет, а згодом Данііл Присакар ударом з-за меж штрафного майданчика потужно пробив під поперечину воріт суперників.
Після переви характер гри не змінився. ОФКІП контролював м’яч, відбивав контратаки, а зайву напругу через слизький рахунок зняв Олексій Гришко, котрий ударом під стійку воріт завершив третю хвилю атаки.
Після двох турів наша команда набрала максимум очок і лідірує в групі. Без втрат також ідуть столичні “Атлет” і “Локомотив”.