Олімпійський коледж прийняв Всеукраїнські змагання легкоатлетів

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Легка атлетика > Олімпійський коледж прийняв Всеукраїнські змагання легкоатлетів

В Олімпійському фаховому коледжі відбуоися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики пам’яті заслуженого тренера України Сергія Операйла. Участь у них брали більше 400 спортсменів, які визначили найкращих у бігу, стрибках у висоту, стрибках у довжину, штовханні ядра, естафетах тощо.

Переможцем у стрибках у висоту став Станіслав Комов (U-18). Йому вдалося покращити особисте досягнення одразу на 15 см і здобути золоту нагороду з результатом 190 см! Ілля Полевик, який також спеціалізується на багатоборстві, в секторі показав 5-й результат (165 см).

Згодом, навіть потри різницю у віці, а змагалися в тому числі легкоатлети 2006 року народження, в штовханні ядра Ангеліна Шепель встановила рекорд Чернігівської області й більше ніж на один метр перевиконала норматив на чемпіонат Європи. У неї – срібна нагорода, Анна Павленко посіла 4 місце, Вероніка Дерешовська – 8-е.

Дві нагороди, золоті, виборола Віка Бондар. Вона перемогла в стрибках у довжину та в естафеті 4Х200 метрів.

На 60-метрівці Іванна Олексюк була другою, також срібло, на дистанції 1500 метрів, здобула Вероніка Гришай. Надія Коваль тут показала четвертий результат.

Найбільше наших представників було на 400-метрівці. На старт виходили Каріна Григораш, Валентина Бондаренко, Вікторія Гончаренко, Марина Олядничук, Діана Михайленко, Андріана Гирич, Ельвіра Безпала, Сніжана Бражнікова, Дар’я Леонідова, Роман Король, Владислав Чересленко, Данило Вигівський. У підсумку, Григораш стала чемпіонкою, Бондаренко і Король – “бронзові” призери.

У другий день змагань скарбничка медалей, здобутих нашими спортсменами, поповнилася ще дев’ятьма нагородами. Артем Мельцаєв переміг на дистанції 3000 метрів, а дівчата Іванна Олексюк, Валентина Бондаренко і Каріна Григораш зайняли весь п’єдестал на 200-метрівці. У хлопців на цій дистанції “срібло” виборов Владислав Карабеза.

По дві медалі здобули учні ОФКІП на 60-метрівці з бар’єрами – Валерій Сорока фінішував другим, Роман Король – третім, а в потрійному стрибку чемпіонкою стала Анастасія Тягур, у Вікторії Бондар – бронзова медаль.

Відзначимо також Марину Оляднічук, котра 60 метрів з бар’єрами подолала четвертою, Надію Коваль та Софію Фіцик, які посіли на 800-метрівці, відповідно, четверте й п’яте місця. Вітаємо легкоатлетів і їхніх тренерів!