Плавці вибороли вісім нагород на чемпіонаті країни

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Плавання > Плавці вибороли вісім нагород на чемпіонаті країни
Із Зимового чемпіонату України з плавання серед кадетів, який щойно завершився в Полтаві, учні Олімпійського фахового коледжу везуть вісім медалей. Трохи не пощастило Владиславу Жукову (комплекс, вільний стиль, батерфляй)– він тричі фінішував четвертим і одного разу – шостим, і Милані Барановій в плаванні на спині – у неї 5-те й 6-те місця. Але Влад і Милана надолужили згаяне в змішаній естафеті 4Х50 вільним стилем, де в складі команди Київ-1 здобули срібні медалі. Владислав також виборов бронзові нагороди в комбінованій змішаній естафеті 4Х50, у багатоборстві та на 400-метрівці вільним стилем.
Ще одне “срібло” в активі Дмитра Верещака в комбінованій естафеті, де він виступав за Донецьку область, і “бронза ” – на 100-метрівці брасом. Третім у складі Києва-1 був на фініші естафети і Єгор Геращенко.
Відзначимо також, що Тихон Гресь був 7-м на дистанції 200 метрів на спині, а Анна Майорова, Дарина Безцінна, Дарина Яцик хоч і не потрапили до числа фіналістів, але покращили власні результати.