Стрільці коледжу вибороли медалі чемпіонату України

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Стрільці коледжу вибороли медалі чемпіонату України

Учні й студенти Відділення кульової стрільби ОФКІП здобули низку нагород на чемпіонаті України (2000 р.н. і молодші), який щойно завершився у Вінниці. Найбільше медалей наші спортсмени вибороли в стрільбі з малокаліберної гвинтівки (МГ). Кирило Бугайцев “вибив” дві бронзових нагороди в особистих змаганнях і здобув перше місце в команді. Крім того, він став чемпіоном у стрільбі з пневматичної гвинтівки (ГП) і був другим у цьому виді в команді. Як наслідок – виконав норматив майстра спорту України.
Кіріл Сорокін, в свою чергу, тричі став переможцем у команді (МГ-9, МГ-5, ГП-6), а в особистій першості посів, відповідно, четверте, друге й п’яте місця. Крім того, у нього ще й четверте місце у міксті.
В активі Вадима Чабана і Андрія Зотова в команді – бронзові медалі (МГ-9) і 7 місце (МГ-5). Андрій також став шостим в особистих змаганнях (МГ-9).
В стрільбі з пістолета в команді на рахунку Юрія Олексенка два сьомих (МП-5, ПП-3) і шосте місця (МП-8), Данніл Худімов (МП-5) і Артем Водоп’янов (ПП-3) також посіли сьомі місця, а Вікторія Гринчишин стала шостою (МП-5).