olympiccollegeip@gmail.com (044) 513- 98-64

Стрільці ОФКІП 15 разів перемагали на чемпіонатах України

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Стрільці ОФКІП 15 разів перемагали на чемпіонатах України

Минулий рік, Чорного водяного кролика, учні Відділення стрільби кульової ОФКІП провели досить плідно. Ставали чемпіонами й призерами всеукраїнських змагань, виступали на міжнародних турнірах, захищали кольори національних збірних різних вікових категорій. Відтак загін майстрів спорту Олімпійського коледжу поповнив Кирило Бугайцев, а Олексій Вятчин і Кіріл Сорокін це звання підтвердили. Андрій Зотов виконав норматив кандидата в майстри і склав компанію Вадиму Чабану і Даніілу Худімову.
Найбільше нагород 2023 року здобув Олексій Вятчін. У стрільбі з малокаліберної гвинтівки він у складі збірної України перемагав на етапі Ліги Європи в Сербії, що дозволило національній команді виступити у фіналі турніру.
Крім стартів на етапах Євроліги стрільці коледжу взяли участь у міжнародних змаганнях олімпійських надій у Словаччині. Там троє наших спортсменів дісталися фіналу, де, в підсумку, Кіріл Сорокін посів 4-е місце, Кирило Бугайцев – 5-те, Олексій Вятчін – 7-ме.
На чемпіонатах України (особисті і командні змагання) майже всі вихованці ОФКІП покращили особисті досягнення, а загалом мають такі результати (пневматична гвинтівка, малокаліберна гвинтівка, пневматичний пістолет, малокаліберний пістолет): Олексій Вятчін – 7 разів виграв чемпіонат України, двічі був срібним призером, одного разу – бронзовим. Кіріл Сорокін за рік став 5-разовим чемпіоном, одного разу здобув «срібло» і двічі – «бронзу». Кирило Бугайцев три рази ставав переможцем чемпіонату України, стільки ж має в активі других і третіх місць. Данііл Худімов виборов одну срібну медаль, Вадим Чабан – дві бронзові. На п’єдестал за «бронзою» також піднімалися Андрій Зотов і Артем Водоп’янов.