Студенти коледжу потужно виступили на чемпіонаті України

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Студенти коледжу потужно виступили на чемпіонаті України

Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді (U-23) подарував низку приємних емоцій спортсменам і тренерам ОФКІП. Наші студенти поступалися суперникам у віці кількома роками, проте на змагальних доріжках і секторах цього помітно не було. В штовханні ядра наші атлети здобули дві нагороди – Станіслав Чирва – чемпіон, Александер Жиловський – бронзовий призер. «Золото» в бігу на 1500 метрів з 8-секундною перевагою здобув Олександр Гонський. На такій же дистанції, але серед жінок, Анжеліка Бондар прийшла на фініш третьою, Софія Гордійчук – четвертою.
Дві нагороди в нас і в метанні молота. Валерія Дмитровська виборола «срібло», випускниця Валентина Косів – «бронзу».
Прикрасою змагань став забіг жінок на 400 метрів. До останніх метрів на перемогу претендували одразу п’ятеро спортсменів. Усі вони фінішували в межах півтори секунди. Наша Наталія Бесідовська з особистим рекордом – п’ята. На п’ятому місці завершила змагання й штовхальниця ядра Вікторія Соломенник.
Покращила власне досягнення й Ірина Бобровська на 100-метрівці. Від третього місця її відділили 0,03 секунди.
Особистий рекорд встановила й Вікторія Бондаренко на 3000 метрів з перешкодами. Вона – четверта.