Учениці ОФКІП змагатимуться на чемпіонатах світу і Європи

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Легка атлетика > Учениці ОФКІП змагатимуться на чемпіонатах світу і Європи
Командний чемпіонат України з легкої атлетики зібрав найкращих у своїх видах. З гідними результатами для дорослих змагань підійшли студенти й учні ОФКІП. І хоча в призери потрапили не всі, але й завдання у них були інші – покращити результати й виконати нормативи для виступів на міжнародній арені. Здобутки – відмінні! 10-класниця Ангеліна Шепель встановила особистий рекорд у приміщеннях у штовханні ядра й здобула право представляти країну на юніорському чемпіонаті світу, який влітку відбудеться в Перу. Крім того, Ангеліна, звичайно, зможе виступити на чемпіонаті й Кубку Європи.
Конкуренцію дорослим склала й 9-класниця Іванна Олексюк. У своєму забігу вона була другою серед дорослих, але покращила особисте досягнення і здобула право виступити на чемпіонаті Європи серед юнаків і дівчат.
Станіслав Чирва і Александер Жиловський встановили особисті рекорди в штовханні ядра. Стас в іменитій компанії посів 5 місце.
Особисте досягнення встановила й Софія Гордійчук, яка на дистанції 1500 метрів фінішувала третьою. Наш випускник Олександр Гонський у цьому виді програми здобув «срібло».
Додамо, що найкращі результати в році показали на 400-метрівці Наталія Бесідовська і Вікторія Бондарєва.
Данило Дубина в стрибках у довжину показав четвертий результат.
У змаганні багатоборців студентів ОФКІП спіткала невдача. Владислав Басалай травмувався в секторі в стрибках у довжину і достроково зійшов з дистанції. Станіслав Комов ішов серед лідерів, але у нього не пішов стрибок у висоту, він втратив близько 600 очок і тепер після чотирьох дисциплін посідає 5 місце.
Вероніка Дерешовська, в свою чергу, посіла 3 місце серед п’ятиборок.