Велосипедисти набрали високий темп на перегонах в Італії

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Велоспорт > Велосипедисти набрали високий темп на перегонах в Італії
Велосипедисти Олімпійського фахового коледжу підкорюють траси Італії. Днями відбулася гонка GRAN PREMIO SOFER CARPENTERIE, у якій взяли участь наші студенти Ілля Пилипчук і Артур Амосов. 85-кілометрову дистанцію хлопці, які виступають за команду CPS professional team, проїхали з середньою швидкістю 45 км/год і посіли, відповідно, високі 6-е і 14-те місця. Додамо, що з 66 учасників фінішувати зуміли 49.
Сьогодні Ілля й Артур їхали дуже непросту гонку MEMORIAL PAOLO BAICCHI. Про складність траси говорить той факт, що зі 101 учасника 77 км змогли подолати 44. Студентів ОФКІП серед невдах не було, а Пилипчук знову фінішував серед лідерів. У нього – 8 місце.
Тим часом Тимофій Предко взяв участь у ювілейних, 100-х перегонах COPPA SAN GEO – 54° TR CADUTI DI SOPRAZOCCO. Студент коледжу майже зі старту атакував, пішов у відрив і лідирував 110 км! За 40 км до фінішу Тимофія наздогнала група переслідувачів, і на останньому відрізку він зосередився на тому, щоб допомогти своїй команді Ukraine Cycling Аcademy гідно дістатися фінішу.