olympiccollegeip@gmail.com (044) 513- 98-64

Велосипедисти ОФКІП повернулися додому після півторарічного відрядження

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Велосипедисти ОФКІП повернулися додому після півторарічного відрядження

Велосипедисти Олімпійського фахового коледжу після півторарічного відрядження до Європи повернулися на Батьківщину й взяли участь у чемпіонаті України з олімпійських видів – серед дорослих і молоді у Яворові. Найкращий результат показав Тимофій Предко, котрий здобув «бронзу» на дистанції 25 км і став четвертим у дощ виснажливій гонці на 145 км. Андрій Підгайний в змаганні юніорів на 125 км пережив неприємність – ішов у відриві з трьома іншими гонщиками, але у нього зламався велосипед, і, поки залізного коня ремонтували, він втратив багато часу. Тим не менше, зумів фінішувати четвертим.
Віктор Рудницький, Артур Амосов та Ілля Пилипчук перетнули фінішну лінію в загальній групі.