Відділення хокею ОФКІП: підсумки року

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Хокей > Відділення хокею ОФКІП: підсумки року

Відділення хокею ОФКІП минулого року було представлено в усіх збірних України. Випускники намагалися залишити Дивізіон 1В, студенти й учні в Дивизіоні 1А закріпилися, а всі разом схрестили ключки в чемпіонатах України.
У 2003 році одразу п’ятеро наших хокеїстів (Денис Гайдук, Дмитро Утукін, Назар Бойко, Микита Полоницький і Гавриїл Сімчук) стали чемпіонами країни серед дорослих. Разом з «Соколом» вони поступилися «Кременчуку» в регулярному чемпіонаті, зате в плей-оф взяли реванш і привезли 36-кілограмовий приз в нашу альма-матер. Переможці виконали норматив кандидатів у майстри спорту України.
ХК «Київ», за який грали Ігор Горбунов, Олександр Древаль, Денис Плесовських, в чемпіонаті посів 5 місце.
У молодіжній першості не знала рівних «Крижинка-Коледж», яка кілька разів протягом турніру взяла гору над однолітками з «Сокола» й впевнено завершила змагання на першому місці. Чемпіонами стали Олександр Древаль, Роман Дяченко, Денис Плесовських, Назар Бойко, В’ячеслав Андрущенко, Артем Михайличенко, Станіслав Бакун, Ярослав Філіппов, Остап Осташевський, Микола Ушаков і Єгор Зеленський.
На міжнародній арені національна команда (Андрій Денискін, Ярослав Панченко, Олександр Воронін) мала всі шанси підвищитися в класі, проте у вирішальній грі проти Японії зазнала поразки й вирішення завдання залишити Дивізіон 1В перенесла на наступний рік.
На юнацькому чемпіонаті світу збірна України (U-18) (Богдан Трущенко, Микита Полоницький, Гавриїл Сімчук) набрала 5 очок і закріпилася в другому за силою в світовому хокеї Дивізіоні 1А.
Молодіжна збірна України (U-20) (Гавриїл Сімчук, Микита Полоницький, Богдан Трущенко), в свою чергу, не змогла пробитися на чемпіонаті світу в Дивізіон А. У вирішальному матчі, зі Словенією, нашій команді потрібна була перемога, але вона поступилася господарям змагань – 3:5 і посіла друге місце. У грі брали участь вихованці ОФКІП Гавриїл Симчук, Микита Полоницький і Богдан Трущенко.
Проявили себе наші хокеїсти і в «Карпатській лізі», де брали участь команди Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії, Литви, Латвії, Чехії, Сербії й України. В складі «Крижинки-коледж» вони стали бронзовими призерами змагань.
Відзначимо й легіонерів: Богдан Трущенко і Юліан Товкач в складі команди «Юних левів» стали чемпіонами Швейцарії.
У 2023/24 наші хокеїсти виступають за «Сокіл» (Микита Полоницький, Денис Гайдук) і «Київ Кепіталз» (Денис Плесовських, Олександр Валькун, Дмитро Утукін, Олександр Древаль, Артем Архипенко, Ярослав Андрійчук, Назар Бойко). Обидві команди йдуть у лідерах і вже забезпечили собі участь у плей-оф.
У молодіжній першості 12 гравців ОФКІП представляють «Крижинку-Кепіталз», яка впевнено лідирує в змаганнях.