olympiccollegeip@gmail.com (044) 513- 98-64

Відділення вільної боротьби підбило підсумки 2023 року

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Вільна боротьба > Відділення вільної боротьби підбило підсумки 2023 року

Для учнів і студентів Відділення вільної боротьби Олімпійського фахового коледжу 2023 рік пройшов під акомпанемент перемог. Наша спортивна школа є найпотужнішою в Києві, на першостях міста ми здобували по 20 медалей, тож у підсумках року про столичні змагання згадаємо лише за кількістю нагород – на них відзначилися чи не всі борці ОФКІП. Зосередимо увагу на чемпіонатах України й міжнародних змаганнях. Там наші борці також були на перших ролях, а Нікіта Каневський навіть встиг стати чемпіоном світу з пляжної боротьби та сумо.
Січень. З чемпіонату України з вільної боротьби (U-23), який відбувся в Ужгороді, переможцями повернулися Аіда Керімова і Владислав Прус. Богдан Лиманський виборов бронзову нагороду, а випускники Влад Абрамов, Микита Абрамов і Наталія Клівчуцька посіли, відповідно, перше й другі місця.
Лютий. На чемпіонаті столиці учні ОФКІП здобули 19 медалей – 6 золотих, 6 срібних і 7 бронзових.
Березень. Чемпіонат України в Полтаві став першим етапом відбору на першість Європи серед 17-річних. В активі наших борців – 10 медалей і перше загальнокомандне місце. Чемпіонами України стали Христина Литка, Мірзахан Гашимов і Віктор Бороган. Срібні нагороди здобули Тетяна Богданова, Нікіта Сарієв, Дмитро Цвигун і Руслан Прокопов. Бронзові медалі в активі Прокопа Кралі, Івана Кралі та Ярослава Батарона.
Студент ОФКІП Нікіта Каневський здобув повний комплект нагород на чемпіонаті України з сумо: переміг в змаганнях серед молоді (U-23), здобув срібну нагороду серед дорослих і бронзові медалі – в першості юніорів (U-21) та командному заліку.
Квітень. На чемпіонаті України з вільної боротьби (U-20) відзначилися Ростислав Прус («срібло»), Віталій Кулакевич і Кіріл Шаповалов («бронза»).
У Польщі відбувся Міжнародний турнір серед кадетів і кадеток. Переможцями змагань стали Ярослав Батарон, Дмитро Постовий, Христина Литка і Тетяна Богданова. В активі Нікіти Сарієва – срібна медаль, у Мірзахана Гашимова, Віктора Борогана і Дмитра Цвигуна – бронзові нагороди.
На чемпіонаті Києва серед дорослих чемпіонами стали Руслан Прокоп, Олександр Стафійчук, срібними призерами – Віталій Мемека, Святослав Дубяга, Іван Краля, треті місця посіли Тимофій Кожуховський, Владислав Дубяга, Сеїтдрза Гашимов, Дмитро Цвигун.
Чемпіонкою України серед дівчат (U-15) стала 13-річна Аліса Селезньова.
Травень. На чемпіонаті Києва з пляжної боротьби спортсмени ОФКІП здобули 8 перших місць і 6 – других.
У Рівному на ЧУ з пляжної боротьби чемпіонами стали Володимир Ромащенко, Нікіта Каневський, Артем Мартюшев, Святослав Дубяга і Христина Литка. Срібну медаль виборов Марат Курбанов, бронзові – в активі Ангеліни Ольхової, Дмитра Пустового, Руслана Прокопова і Дмитра Ємця.
Червень. На Європейських іграх у Сербії золоті нагороди здобули Мірзахан Гашимов і Віктор Бороган, сутички за «бронзу» перемогами завершили Микита Сарієв і Аліса Селезньова, Тетяна Богданова посіла четверте місце.
На міжнародному турнірі з вільної боротьбі в Збаражі чемпіонами стали Прокіп Краля, Руслан Прокопов, Тарас Фісун, друге місце посіли Михайло Ходєєв і Назарій Баньковський, «бронзу» здобув Іван Малютін.
На ХІІ Всеукраїнському турнірі в Івано-Франківську «золото» вибороли Руслан Прокопов і Артем Мартюшев, «срібло» – Тарас Фісун, «бронзу» – Станіслав Дубяга, Владислав Дубяга, Володимир Ромащенко, Дмитро Постовий, Мірзахан Гашимов, Іван Хлань, Микита Сарієв і Назарій Баньковський.
Липень. Студент Нікіта Каневський у Кракові став призером Європейських.
Провели навчально-тренувальний збір у молдовському Комраті.
У французькому Сан-Лоран-Де-Вюар відбувся чемпіонат Європи з пляжної боротьби. Збірна України здобула перше загальнокомандне місце, а за країну боролися Христина Литка та Артем Мартюшев, які здобули золоті нагороди, «срібло» в активі Нікіти Каневського і Дмитра Постового, «бронза» – в Марата Курбанова.
Серпень. Ростислав Прус виступив на чемпіонаті світу з вільної боротьби (U-20). В Іорданії наш спортсмен увійшов до ТОП-8.
Нікіта Каневський здобув Кубок України з сумо.
Вересень. В румунській Констанці на чемпіонаті світу з пляжної боротьби серед юніорів Нікіта Каневський здобув золоту медаль. Згодом, у польському Кватошині, він став бронзовим призером чемпіонату Європи з сумо серед дорослих.
У Польщі на змаганнях «Серадське літо» Віталій Кузьмич став бронзовим призером.
Жовтень. У Токіо Нікіта Каневський став чемпіоном світу з сумо серед молоді.
На Відкритому турнірі серед юнаків і дівчат (2007 р.н. і молодші) учні ОФКІП здобули 9 нагород. Чемпіонами стали Маруся Гайдаманчук і Аліса Гайдаманчук, Надія Наконечна і Єгор Яшин. “Срібло” в ативі Їллі Лупаїни і Костянтина Іхо, “бронзу” вибороли Дмитро Ємець, Іван Кожухов, Віталій Кузьмич.
На Всеукраїнському турнірі серед юнаків та дівчат у Хмельницькому переможницею стала Маруся Гайдаманчук, Вадим Демедюк здобув срібну медаль, Данило Іщенко та Анна Топал – бронзові.
Святослав Дубяга на відкритому чемпіонаті Чехії серед дорослих здобув срібну нагороду.
У швецькому Умео Станіслав Марковець виборов срібну медаль, Віталій Марковець став бронзовим призером.
На Відкритому чемпіонаті Хмельницького чемпіоном став Єгор Яшин, бронзові нагороди вибороли Маруся Гайдаманчук, Іван Хлань і Данило Сировець.
Листопад. На чемпіонаті Європи серед юніорів (U-18) в Швейцарії Нікіта Каневський в складі збірної України став переможцем змагань.
Грудень. На чемпіонаті України серед кадетів (U-13) у Чернівцях Аліса Гайдаманчук здобула золоту нагороду.
Учні Відділення вільної боротьби провели відновлювальний збір у Славському.