Європейський олімпійський фестиваль пішов в історію

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини > Європейський олімпійський фестиваль пішов в історію

Європейський юнацький олімпійський фестиваль, який цього року приймав словенський Марібор, пішов в історію. Учні ОФКІП здобули в ньому три нагороди. Ілля Саєвський метнув на «срібло» спис, Анна Олійник-Корнійко посіла друге місце в своїй ваговій категорії в змаганні дзюдоїстів, Анна також здобула «бронзу» в командному турнірі.
У найпредставницькому виді коледжу – спортивній гімнастиці, наші учні зупинилися за крок від медалей. Діана Лобок на попередній стадії у вправі на колоді показала фантастичні 13,450 бали, але у фіналі здобула майже на один бал менше й посіла п’яте місце. Також п’яті місця в окремих видах посіли Марина Кліщевська, Дар’я Чорна, сьомим на паралельних брусах завершив виступи Юрій Ємельянов.
Легкоатлетка Софія Гордійчук у фіналі на 1500 метрів фінішувала на восьмому місці.
Загалом збірна України здобула в Маріборі дев’ять медалей.
Наступний фестиваль відбудеться 2025 року в Скоп’є (Македонія).