olympiccollegeip@gmail.com (044) 513- 98-64

З Гімназіади України учні коледжу повернулися зі звитягами

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Легка атлетика > З Гімназіади України учні коледжу повернулися зі звитягами
На VI літній Гімназіаді України з легкої атлетики учні ОФКІП виривали перемоги в тому числі й на останніх метрах дистанцій. У забігу на 1500 метрів Софії Фіцик для перемоги знадобилося покращити власний рекорд. Вероніка Гришай тут фінішувала третьою. На 3000 метрів Вероніка посіла перше місце, Надія Коваль була другою.
Марина Оляднічук стала срібною призеркою на 100-метрівці, Карина Григораш була третьою на 400-метрівці. На цій же дистанції, але з бар’єрами, перші два місця вибороли Данило Вигівський і Артур Ейсмонт, чемпіонками стали також Оляднічук і Роман Король. На 200-метрівці бронзову медаль здобула Андріана Гирич.
В естафеті (100+200+300+400) дівчата (Оляднічук, Гирич, Бондаренко, Безпала) й хлопці (Ейсмонд, Король, Вигівський) здобули золоті нагороди.