Жіноче “Динамо” здобуло першу перемогу в новому сезоні

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Жіноче “Динамо” здобуло першу перемогу в новому сезоні

Жіноча команда київського «Динамо» стартувала в новому сезоні з важкої перемоги над рівненським «Вересом». Столичні гравчині, яких тренує Володимир Єфімако, відкрили рахунок на початку другого тайму (Аріна Кравець), але догравали меншості – за фол останньої надії вилучили Вікторію Шевцову. Господарки за хвилину зрівняли рахунок. Долю зустрічі вирішили два удари з далекої відстані в компенсований час (Анна Прокопенко, Вікторія Мироненко) – 1:3.
Зазначимо, що киянки в міжсезоння втратили основного воротаря. До харківського «Житлобуду», який очолив Володимир Пятенко, перебралася Ірина Славич. Її замінила Євгенія Карбань, яка провела зустріч на високому рівні.
Чоловіча команда «Динамо» здобула вже другу перемогу в чемпіонаті. В столичному дербі команда Мірчи Луческу завдала поразки «Оболоні» – 4:2. Один з м‘ячів забив вихованець ОФКІП Віталій Буяльський.