Дзюдоїсти коледжу вдало виступили в Луцьку

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Дзюдо > Дзюдоїсти коледжу вдало виступили в Луцьку
На Всеукраїнскому турнірі памʼяті волинських майстрів дзюдо учні Олімпійського фахового коледжу здобували нагороди майже в кожній ваговій категорії. У змаганнях спортсменів 2007/09 років народження маємо такі результати: 55 кг – Ростислав Маринич – переможець, Радомир Петраківський – “бронза”; 60 кг – Ілля Олійник – “золото”, Арістарх Білан – “бронза”; 66 кг – Микита Харченко – “бронза”; 81 кг – Сергій Каракін – “золото”.
У першості хлопців і дівчат (2010/11 р.н.) чемпіонкою стала Дар’я Гузенко (48 кг). Яна Довгун (70) виборола срібну медаль, Віра Гладченко (52), Архіп Білан (55) і Федір Дубицький (66+) здобули бронзові нагороди. В
У другий день учні ОФКІП здобули більшість медалей вже на турнірі в Луцьку пам’яті воїнів-інтернаціоналістів в Афганістані. ХХІ всеукраїнські змагання засвідчили такі результати: вагова категорія 55 кг – Радомир Петраківський – “золото”, Ростислав Маринич -”бронза”. 60 кг: Ілля Олійник – чемпіон, Аристарх Білан – 5 місце. 66 кг: Карімджон Мамадов – “золото”, Влад Шкондін – “срібло”, Микита Харченко – 5 місце. 81 кг: Давлатджон Мамадов – переможець, Сергій Каракін – 2 місце.